Вівторок, 23.04.2024, 15:29
Вітаємо Вас Шпіон:) | Реєстрація | Вхід

Молодіжне об'єднання народних дипломатів

Меню сайту
Категорії каталогу
Інтерв'ю МОНД [67]
Форма входу
Пошук
Друзі сайту
Статистика
Наше опитування
Хто на Вашу думку сьогодні реально заслуговує керувати Україною?

Усього відповідей: 165

"Інтерв'ю з дипломатом"

Головна » Статті » Інтерв'ю МОНД

Інтерв'ю з президентом АСМБР, Почесним Президентом МОНД Андрієм Васильовичем Мельником
1. Андрію Васильовичу, Ви є президентом Асоціації сприяння міжнародному бізнесу та розвитку. Скажіть, будь ласка, як виникла ідея створення такої організації? 
 
  АСМБР – це організація, що, перш за все, займається розвитком молодіжної народної дипломатії, яка є дуже важливим інструментом у розвитку міжнародних відносин між різними країнами світу. Сьогодні народна дипломатія – це важливий додаток до професійної державної дипломатії. Якщо державна дипломатія розвиває співробітництво між країнами на офіційному рівні, то неофіційний рівень – це рівень народної або публічної дипломатії, і він є дуже важливим у взаєморозумінні між різними за віком та професійними ознаками людьми, а також, що важливо, між дітьми, які є майбутнім кожної держави. З метою розвитку й становлення цього надзвичайно важливого аспекту дипломатії Асоціація й була створена тринадцять років тому разом з Міжнародним центром народної дипломатії, який і на сьогодні діє при ній. 
2. Чи вдалося реалізувати все те, що було задумано спочатку? 
 
   Реалізувати абсолютно все задумане неможливо. Адже від початку ця організація створювалась не для вирішення якихось тимчасових питань. Розвиток економічного, культурного, освітнього співробітництва і побратимських зв’язків, чим власне і займається вищезгадана організація, – це процес безкінечний. Якщо ми, наприклад, таки встановлюємо такі необхідні і потрібні побратимські зв’язки, то вони й далі будуть розвиватися, поглиблюватися, і цей процес постійний. Те ж саме і в економічному, культурному співробітництві, де ми сприяємо встановленню дружніх стосунків між бізнесменами, промисловцями, молоддю, освітянами. І ці стосунки не є такими, що на певному етапі закінчуються. 
 
3. З огляду на те, що вже зроблено, про що Ви мрієте сьогодні? 
  Сьогодні я мрію успішно провести Другий всеукраїнський форум молодіжної дипломатії)... Молодіжна дипломатія як процес – це не лише вирощування майбутніх дипломатів, бо багато з нинішніх учасників руху молодіжної дипломатії у майбутньому не стануть професійними дипломатами. Головне її завдання полягає у вихованні майбутніх учителів, інженерів, журналістів, акторів, спортсменів, тих, хто зможе гідно представляти нашу країну в міжнародних відносинах чи просто у спілкуванні між людьми з різних країн, континентів і працювати над створенням гідного іміджу нашої країни. 
4. Що Ви прагнете зробити на посаді Почесного голови Молодіжного об’єднання народних дипломатів? 
 
   Враховуючи мої можливості і досвід, я прагну допомогти МОНД стати однією з найактивніших і найвпливовіших організацій, яка працює в молодіжній дипломатії, зав’язати широкі міжнародні зв’язки з іншими подібними організаціями, створити всі умови для того, щоб молодь могла реалізовувати власні громадські ініціативи. 

5. Як Ви вважаєте, якими рисами повинна володіти сучасна людина, щоб стати успішною? 
 
   Щоб стати успішною, людина має, перш за все, ставити перед собою чіткі цілі та йти вперед, не зупиняючись. Ось наприклад, нині усі говорять про кризу. Я впевнений у тому, що ця криза існує не в державі, а у наших з вами головах. Звісно, певні проблеми є, але разом з тим існує і багато дієвих проектів, що направлені на вирішення цих проблем і не потребують масштабного фінансування. 
   Наприклад, п’ять років тому був розроблений проект „Кроки до пізнання світу”. Він не має фінансової підтримки жодної комерційної організації. Діти-учасники проекту власним коштом прибувають до Києва. Ми, у свою чергу, домовляємося з посольствами, де проходять зустрічі з повноважними дипломатичними особами. Це важлива і цікава робота, яка дозволяє молоді отримати інформацію з «перших рук» про різні країни, культуру та традиції інших народів. Ми за п’ять років тільки в одному Посольстві Індонезії побували більше 25 раз! Представники іноземних держав часто щиро дивуються тому, що в них бувають діти з невеликих міст України (наприклад, з Кременчука вже здійснено більше 36 поїздок з початку року), а учні київської школи, яка знаходиться неподалік, не відвідали посольство цього жодного разу.


Категорія: Інтерв'ю МОНД | Додав: mond (18.04.2009)
Переглядів: 1496 | Рейтинг: 5.0/1 |
Усього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: